انبارداری هوشمند

5000+

انواع محصول

20000

متر مربع فضای ذخیره سازی

CREATEK دارای بیش از 5000 نوع محصول در فروش با فضای ذخیره سازی هوشمند 20000 متر مربع است. به منظور تسهیل در دریافتن بلافاصله ی محصولات، این شرکت سیستم های مدیریت ERP و سیستم های مدیریت انبار پیشرفته بین المللی را معرفی کرده است که می تواند همگام سازی واقعیت حساب و ادغام سازی با اینترانت سازمانی را انجام دهد. با اسکن آسان، می‌تواند اطلاعات وضعیت محصول را در زمان واقعی تشخیص دهد، داده‌های کالاهای ورودی را در زمان واقعی ثبت و نظارت کند و انبارداری و گردش محصول کارآمد و کافی را فراهم کند.

قابلیت ردیابی کامل داده ها و مدیریت موجودی انبار در همان لحظه از طریق بارکد ، روند فرایند را آسان و کارآمد می کند.

استفاده از رایانه برای مدیریت انبار می‌تواند داده‌های کالاهای ورودی را در همان لحظه ضبط و بر آن نظارت کند، و از طریق آن به «اولین ورودی، اولین خروجی» و «موجودی خودکار» اطلاع پیدا کنیم، همچنین از کهنه شدن، فرسودگی و زنگ‌زدگی کالا جلوگیری کند و تلفات ناشی از آسیب را کاهش دهد.

سیستم بازرسی تامین کننده عالی

محصولات Chuangkai همگی با محصولات خط اول داخلی همکاری می کنند و کیفیت محصول و سرعت تحویل را تضمین می کنند.

تولید سریع

شرکت محصولات را طبق سفارش مطابق با درخواست و انتظار مشتری در کمترین زمان ممکن تولید می کند.

ترکیبی از هزینه کم و راندمان بالا

مدیریت زنجیره تامین می تواند هزینه های خرید، انبارداری و فروش را کاهش دهد.

تحویل به موقع

تامین مواد اولیه نقش اساسی در میزان سرعت تولید صنایع و کارخانجات دارد. اگر تامین کنندگان تحویل کالا را به تاخیر بیندازند، زمان تولید به تعویق خواهد افتاد یا حتی تولید متوقف خواهد شد. تحویل زودهنگام نه تنها هزینه های ذخیره سازی را افزایش می دهد، بلکه بر پیشرفت منظم تولید نیز تأثیر می گذارد.

پردازش سریع ثبت سفارش کالا

Chuangkai یک سیستم مدیریت ERP پیشرفته را معرفی میکند که به مشتریان امکان سفارش سریع را می دهد.