Jinan Createk Technology Co., Ltd

شرکت فناوری Jinan Chuangkai با اختیارات محدود در سال 2006 تاسیس شد و بر تحقیق و توسعه، تولید و فروش قطعات پس از فروش خودروهای تجاری تمرکز کرده است و متعهد به ارائه محصولات با بالاترین کیفیت به کاربران است. در سال 2009، Chuangkai Technology یک استراتژی توسعه با نام تجاری CREATEK به عنوان تجارت اصلی خود ایجاد کرد. محصولات آن عمدتاً برای کامیون های چینی، کامیون های اروپایی، موتورهای داخلی و موتورهای اروپایی و آمریکایی قابل استفاده است. پس از بیش از 10 سال توسعه، Chuangkai به یک شرکت فناوری مدرن تبدیل شده است که فناوری، صنعت و تجارت را ادغام می کند، که به طور گسترده توسط کاربران شناخته شده است.

 

CREATEK با صادرات محصولات به بیش از 30 کشور مانند روسیه، الجزایر، خاورمیانه، آسیای مرکزی و آسیای جنوب شرقی به یکی از بزرگترین تامین کنندگان قطعات کامیون های تجاری در چین تبدیل شده است. دارای بیش از 50 نماینده برند، بیش از 60 فروشگاه تصویر برند، بیش از 5000 دسته محصول و فضای ذخیره سازی بیش از 20000 متر مربع است. این شرکت در ایجاد آزمایشگاه‌های آزمایش، مراکز پردازش و کارگاه‌های مونتاژ و تولید سرمایه‌گذاری کرده است تا قابلیت‌های پردازش دقیق بلوک‌های سیلندر موتور، بلوک‌های سیلندر کمپرسور هوا و سایر اجزا را افزایش دهد و کیفیت محصول را بیش از پیش بهبود بخشد.

 

ظرفیت تولید این شرکت با تجهیزات تولیدی پیشرفته وارداتی از آلمان مانند مرکز ماشینکاری افقی هایکوت(Hicote Horizontal Machining Center)، دستگاه هونینگ CNC با دقت بالا، سروو پرس KISTLER، سیستم سفت کننده ATLAS COPCO، دستگاه تعادل پویا SCHENCK و غیره در خط مقدم صنعت قرار دارد. تجهیزات تشخیص پیشرفته در جهان مانند ZEISS CMM، تست گردی MAR، پروفایل زبری داخلی، میکروسکوپ متالوگرافی ZEISS، طیف‌سنج ARANG انگلستان، دستگاه تست کشش METES، میز تست موتور، میز تست کمپرسور هوا و سایر دستگاه های آزمایش به طور موثری قابلیت اطمینان به محصول را افزایش می‌دهند.

 

CREATEK همیشه بر کیفیت اصرار دارد و با تکیه بر سیستم کامل و تجهیزات پیشرفته کنترل کیفیت قطعات با کیفیت بالا را در اختیار کاربران قرار می دهد. محور قرار دادن کاربران، ادغام منابع عالی در صنعت قطعات خودرو، سیستم های پیشرفته مدیریت انبار و ایجاد یک سیستم انبارداری کارآمد همه موجب ارائه سریعتر سفارش به کاربران می شود. با توجه به محیط استفاده کاربر، تحت تاثیر شرایط جاده و دماهای مختلف، مهندسان CREATEK قطعاتی را تولید می کنند که برای بازار محلی مناسب تر هستند.

اطلاعات ارتباط

منطقه توسعه اقتصادی لینگانگ، منطقه گا او شین، شهر جینان، استان شاندونگ، جاده غربی فرودگاه

86-531-6689708186-531-66897082

86-531-6689708386-531-66897182

info@chinacreatek.com

پیام آنلاین