مرکز تحقیق و توسعه Jinan Chuangkai

مرکز تحقیق و توسعه Jinan Chuangkai توسط CREATEK در سال 2008 تاسیس شد و متخصص در توسعه، ارتقاء و بهینه سازی قطعات کامیون است. این مرکزبازار بین المللی را با بهبود کیفیت محصول گسترش داد و پس از یک سری توسعه، مرکز تحقیق و توسعه اکنون دارای ده ها پرسنل ارشد است. یک تیم تحقیق و توسعه متشکل از مهندسان و استعدادهای نوظهور فناوری این شرکت با سرمایه گذاری قوی تجهیزات آزمایشی مربوطه را به مرکز تحقیق و توسعه اختصاص داده است. این مرکز توانایی تحقیق و توسعه تولید قوی را دارد. در عین حال، به این اصل پایبند است که کیفیت اولین حیات شرکت است و به نوآوری به عنوان اصل پایه پایبند است. مفهوم کیفیت ابتدا متعهد به ارائه خدمات بیشتر، بهتر و با کیفیت به مشتریان است.

بهینه سازی و ارتقاء محصول با توجه به عادات استفاده مشتری

CREATEK به طور جامع عواملی مانند شرایط جاده و محیط های کاری در کشورهای مختلف را برای بهبود و بهینه سازی مواد، ابعاد و ساختار محصول برای بهبود عملکرد محصول و عمر مفید در نظر می گیرد. بر اساس سال‌ها تجربه قطعات خودرو و نتایج تحقیقات بازار، همراه با عادت‌ها و دفعات استفاده مشتری، CREATEK کیت‌های تعمیر قطعات آسیب‌پذیر مانند کیت‌های تعمیر موتور، کیت‌های تعمیر بند فرمان، کیت‌های تعمیر کمپرسور هوا، کیت‌های تعمیر گیربکس ، قطعات هسته موتور، کیت تعمیر پمپ روغن پرفشار، کیت تعمیر خشک کن و غیره را مطابق با تقاضای بازار، کاهش هزینه های نگهداری مشتری، بهبود راندمان نگهداری مشتری و افزایش جذابیت محصول را توسعه داده است.

توسعه محصول

از طریق تحقیق و توسعه مستمر، مرکز تحقیق و توسعه مزیت های محصول جدیدی را شکل داده است. CREATEK دارای کادر فنی حرفه ای در زمینه قطعات خودرو، مسلط به نرم افزار نقشه کشی اتوکد، نرم افزارهای شبیه سازی سه بعدی مانند  Soildworks، UG، Pro/E و نرم افزارهای شبیه سازی ANSYS می باشد. بر اساس محصولات ارائه شده توسط مشتریان، می تواند مدل های سه بعدی، نقشه های پردازش و غیره را در کمترین زمان تکمیل کند، راحتی ارتباط با مشتریان را بهبود بخشد، همکاری و ارتباط با تولیدکنندگان را افزایش داده و کارایی توسعه محصول را بهبود بخشد.

مزایای توسعه

Chuangkai با سالها تجربه در قطعات خودرو و پایگاه بزرگ کاربران، تحقیقات بازار را بر اساس بازخورد کاربران و برنامه های اصلاح محصول را بر اساس استفاده انجام می دهد.

شرایط آزمایشگاهی Chuangkai

سیستم تامین کننده با کیفیت بالا

پس از عرضه محصول به بازار، Chuangkai به پیگیری بازخورد بازار و انجام تنظیمات فعال ادامه خواهد داد.